• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

فال روزانه......!!!!!؟

t@j

عضو
فال روزانه متولدین شهریور

امروز روزی توفانی برای شماست. شما بالاخره حس می کنید که دوباره دارید به مسیر اصلی خود برمی گردید. هرگونه مانع و تأخیری که در چند روز گذشته داشتید، حذف خواهد شد. موتور شما با تمام قدرت کار می کند. شما می دانید چه می خواهید پس نگران نحوه رسیدن به آن نباشید. تمرکز خود را روی تعریف دقیق آن بگذارید. هیجان، پیش بینی ناپذیری، عدم قطعیت... اینها کلماتی هستند که در مورد امروز به ذهنتان می رسند. شما نمی دانید که رابطه شما به کدام سو می رود، ولی در مسیر رسیدن به آنجا، حوصله تان سر نمی رود. در میان دیوارهای محیط خانه و اداره، شما گفتگویی را آغاز می کنید که انگار تمامی ندارد و ممکن است مدتی ادامه داشته باشد.
عجب[خنده 1]​
 

yasi

عضو
فال روزانه متولدین دی

فانتزی ها و احساسات شما امروز به شدت به هم وابسته اند. بگذارید احساسات تان از حالت سوررئال بهره ببرند. بگذارید رویاهایتان در تصمیمات تان فیلتر شوند. شما انرژی موجود در فضا را حس می کنید، پس با آن جلو بروید. انرژی خلاقانه زیادی موجود است که بسیار نیرومند است. این انرژی تأثیر فعال کننده ای دارد که شما را از جایتان بلند می کند. امروز شما سه گزینه دارید، یا باید فرار کنید، خودتان را در زمین دفن کنید یا باید صمیمانه آنچه با سرعت به سمتتان می آید، در بر بگیرید. امروز شما از فرصت منحصر بفردی که در مورد فردی بسیار متفاوت با شما پیش می آید، لذت می برید. طرف مقابل شما بسیار تند صحبت می کند و در واقع برای شما مناسب است. شما دو نفر زوج مناسبی هستید. [تعجب][خنده 1][خنده]
 

arash90

عضو
تا وقتیکه عادات بدی که تأثیری جدی بر رفاه و سلامت شما دارند را ترک نکنید، اتفاق خاصی نمی افتد. بدانید که اگر چیزهایی وجود داشته باشد که شما را کنترل کند، شما کنترل کاملی بر زندگی خود نخواهید داشت. سعی کنید با این واقعیت نجنگید. فقط بپذیرید که این چیزها در دنیای شما وجود دارند و درک کنید که بدون تسلیم شدن به قدرت آنها می توانید همزیستی داشته باشید. رمانس امروز زیادی سست می شود، ولی حرف های زیادی برای گفتن هست که همه مثبت و شیرین نخواهد بود. شما گفتگوی خود را از دیدگاهی آغاز می کنید که کاملاً در تضاد با دیدگاه دوستتان است. شاید اصلاً با او موافق نباشید و این جذابیت فوق العاده ای ایجاد می کند.​
 

negar

عضو
فال روزانه 25 / 03 / 1393
فال روزانه متولدین فروردینبه نظر می رسد که افراد آنطور که دوست دارید چیزها را جدی نمی گیرند. زندگی مانند یک بازی است. در حالت کلی آن، ما نقطه های گرد و غباریم در فضا. زندگی هایمان در چشم برهم زدنی تمام می شوند. زیاد همه چیز را جدی نگیرید. جذابیت یک چیز است و رمانس چیز دیگری است و رابطه ای دائمی کاملاً جدا از این دو است. امروز شما انتخاب هایی دارید و تصمیم گیری بین دل و منطق تان سخت می شود. بعضی احساسات باعث می شوند که شما تصمیم نادرستی بگیرید. از قوه تمایز خود کمک بگیرید و زیاد پیش داوری نکنید. باید تعادل ایجاد کنید. مهربانی شما برای دیگران آرامش می آورد. بینش شما باعث می شود از موقعیتی بدی که در محل کار پیش آمده دور شوید. از شعله های آن دور بمانید تا آسیب نبینید.


فال روزانه متولدین اردیبهشتنگران بدست آوردن چیزهای بیشتر نباشید. روی چیزهایی که در اختیار دارید تمرکز کنید. با هر چیزی که شما را تعریف می کند کار کنید. شما غریزتاً می دانید که چه چیزی جواب می دهد و چه چیزی جواب نمی دهد. زمان خود را سر مسائل بیهوده تلف نکنید. روی اولویت ها تمرکز کنید. هرچه احساسات و عواطف شما متعادل تر و پایدارتر باشند، موفقیت و شکوفایی بیشتری به زندگی شما می آید. احساس می کنید که اختلال گسیختگی شخصیتی دارید. بخشی از شما می خواهد که به نحو خاصی با یک مسئله خاص برخورد کند، در حالیکه بخش دیگر شما برای رسیدگی به این قضیه ترس ها و نگرانی هایی دارد. باید احساسات خود را دقیقاً بررسی کنید و ببینید که چه چیزی می خواهند به شما بگویند. نگذارید دیگران به شما فشار بیاورند کاری انجام دهید که آماده تعهد به آن نیستید.


فال روزانه متولدین خرداد


امروز هیچ فرصتی را از دست ندهید، حتی اگر فرصت ها در ابتدا بن بست به نظر برسند. شاید یکی از آنها راه خروج شما باشد. بدانید که موفقیت همیشه با علامت پررنگی به سراغتان نمی آید و راه درست را مشخصاً نشانتان نمی دهد. این شما هستید که باید دنبالش بروید. امروز یکی از آن روزهایی است که شما به سوی خوشبختی و سلامتی به پیش می روید. در مورد قرار امشب شما دودل هستید. بخشی از شما خیلی مشتاق است و بخشی از شما فکر می کند که این ملاقات پتانسیل تبدیل شدن به یک رابطه را دارد. بخش دیگری از شما می پرسد که اصلاً چرا می خواهید به این قرار بروید. جسور باشید و از این ملاقات لذت ببرید. فرصتی عالی در انتظار شماست، ولی یادتان باشد که دیگران هم حواسشان به شما هست. روحیه رقابتی خود در بر بگیرید و نترسید. با اعتماد به نفس پیش بروید.


فال روزانه متولدین تیر


امروز یکی از آن روزهایی است که هر ایده کوچکی می تواند درست جلوی چشمتان تبدیل به چیز بزرگی شود. پروژه ها با سرعت پیش می روند و اطلاعات به سرعت پخش می شود. این انرژی را دریافت کنید و رویاهای خود را عملی کنید. اگر تلاش کنید به چیزهای زیادی می رسید. امروز پشت سر گذاشتن کسی برایتان سخت تر می شود. از طرفی، وسوسه می شوید که پیام خود را از هر طریقی منتقل کنید و از طرف دیگر نمی خواهید فرد مقابل را بترسانید. باید راهی برای سازش و مصالحه پیدا کنید تا هر دو اقدامات مثبتی انجام دهید. چیزی که دیگران نامطلوب یا اشتباه می دانند شاید دقیقاً همان فرصت کاری باشد که شما دنبالش بودید. شما پتانسیل فراوانی در چیزی می بینید که دیگران بدون نظر دوم از آن می گذرند. امروز انرژی و نیروی خود را بکار ببرید.


فال روزانه متولدین مرداد


هرچه بیشتر این دست و آن دست می کنید، انرژی و زمان گرانبهای بیشتری را از دست می دهید. موضع قاطعی بگیرید و از انتخاب خود مطمئن باشید. هر کاری از دستتان برمی آید انجام دهید. اگر ثمربخش نبود، رویکرد دیگری را امتحان کنید. نگذارید تردید شما را فلج کند. همه چیز سریع اتفاق می افتد. کنترل زندگی تان را بدست بگیرید و آن را بدست کس دیگری ندهید. فکر می کنید بودن در رابطه خاصی خیلی حس خوبی دارد و آن را پرورش و توسعه می دهید تا به پتانسیل کامل برسد. باید در مورد آنچه واقعاً می خواهید با دقت تصمیم گیری کنید. شما مشکلی نمی بینید، ولی در سطح دیگری چیزهای متفاوتی برایتان رخ می دهد. امروز انتظار می رود که بین همکارانتان اصطکاک ایجاد شود. پس اگر جنگ بزرگی سر هیچ و پوچ برپا شد غافگیر نشوید.


فال روزانه متولدین شهریور


امروز خیلی زود مشاجرات تبدیل به اعلام جنگ می شوند. اگر مراقب نباشید و دقت نکنید ممکن است همه چیز از کنترل خارج شود. درس های اصلی برای شما در مورد تعادل و ارتباطات است. همه چیز سریع پیش می رود، پس باید مطمئن باشید که عشقتان کمربند ایمنی اش را بسته است. بگذارید روحیه بانشاط شما کنترل ماجراهای جدید را به دست بگیرند. با آنکه شما بسیار مجذوب فرد خاصی شده اید، ولی در هر صورت او شما را یاد فرد دیگری می اندازد که شما با او میانه خوبی نداشتید. شما واقعاً باید این چیزها را پشت سر بگذارید و او را از دیگران جدا کنید تا بتوانید فرد روبرویتان را از منظری واقع گرایانه ببینید. امروز در محل کار واقعیت از شما پنهان می شود و شما از هیچ چیز بیشتر از ندانستن حقیقت متنفر نیستید. امروز بعضی موقعیت ها در محل کار شکل خوبی ندارند پس باید آماده باشید که وارد دعوا شوید. اتفاقات زیادی می افتد و ریسک های زیادی وجود دارد پس مراقب باشید.


فال روزانه متولدین مهر


زمان آن رسیده که نقشه های خود را عملی کنید. انرژی زیادی درون شما هست که باید به آن دست یابید و ارتباطات خوب و باارزشی با دیگران برقرار کنید. یادتان باشد که یک دست صدا ندارد. اگر لازم بود حتماً از دیگران کمک بخواهید. دست های زیادی هستند که هر وقت لازم داشتید به کمکتان می آیند. شما نمی دانید که آیا باید در مورد عادت بدی که عشقتان دارد با او حرف بزنید یا سکوت اختیار کنید. شما وسوسه می شوید که کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دهید و چیزی را بگویید که همیشه می گویید. حسی تار و پود قلبتان را به لرزش در می آورد و شما نمی توانید عشقتان را ناراحت کنید. برای آنها به اهداف کاری خود برسید، باید درک کنید که از کمک دیگران نیز استفاده کنید. از کسانی کمک بگیرید که قدرتی متفاوت با شما دارند. توانایی شما به تنهایی کافی نیستند.


فال روزانه متولدین آبان


امروز روزی عالی برای شماست. هرچه بیشتر احساسات خود را گسترش می دهید، پیشرفت بیشتری می کنید. از چیزهای جدید نترسید. چیزهای جدیدی وارد زندگی شما می شود که بعداً معنای آنها را درک می کنید. مطمئن باشید که دل شما مسیر درست را می داند. انرژی و زمان بیشتری بگذارید. برایتان سخت است ببینید که چطور می توانید امروز به فرد خاصی نزدیک شوید. ظاهراً شما خیلی مجذوب او شده اید، ولی اینکه بفهمید باید تاکتیک جسورانه ای بکار ببرید یا دست نیافتنی شوید برایتان مشخص نیست. در نهایت بهترین کار این است که نیرنگ و فریب را کنار بگذارید و بگذارید اتفاقات بطور طبیعی رخ دهند. کلمات و حرف های شما امروز آتش را شعله ور تر می کنند و این موجب از دست رفتن کنترل تان می شود. از اینکه خودتان بنشینید و دیگران را به کار وادار کنید خوشحالید. فقط باید عواقب کارهایتان را کامل بپذیرید و محتاط باشید.


فال روزانه متولدین آذر


امروز باید استرس را کنار بگذارید. کاری نمی توانید در این مورد انجام دهید. بگذارید توفان هر کاری می تواند بکند. اگر سعی کنید آن را متوقف کنید فقط آسیب می بینید. چیزهایی که رویشان کنترلی ندارید را بپذیرید. توفان به زودی می خوابد. امشب نمی دانید چگونه با فردی که ملاقات کرده اید سر صحبت را باز کنید یا درباره چه حرف بزنید. شما با هم تضاد دارید و این یعنی هیچکدام از شما مطمئن نیستید که باید چه انتظاری داشته باشید. اگر بتوانید از اختلاف نظر ها و تنوع سلیقه هایتان لذت ببرید، این رابطه نویدبخش خواهد بود. تنها راهی که می توانید امروز موفق باشید این است که نشان دهید می توانید انتظارات افراد را برآورده کنید. خودتان را بیش از همیشه نشان دهید. عقب ننشینید و منتظر بهترین فرصت شغلی نباشید. باید خودتان به سمت آن حرکت کنید.


فال روزانه متولدین دی


امروز درک همه چیزهایی که در حال رخ دادن است سخت می شود. سعی کنید خودتان را خسته نکنید. یک قدم در میان جلو بروید و یادتان باشد که در هر قدمی شوخ طبعی و خوش اخلاقی تان را حفظ کنید. با این چیزها پرانرژی برخورد کنید. با آنکه شاید مجذوب فرد بسیار جذابی شوید، ولی این شیدایی شما خیلی زود خاموش می شود. به هر دلیلی، وقتی شروع به صحبت با او می کنید، متوجه می شوید که این رابطه اشکال دارد و تصمیم می گیرید که به آن وقفه ای بدهید. در این شرایط این بهترین کاری است که می توانید بکنید. امروز بهترین ساعات را در محل کار نخواهید داشت، پس مرخصی بگیرید. اگر هم سر کار بروید، با شروع پروژه هایی که نیاز به نیرو و انرژی بیشتری دارند بیشترین استفاده را می برید. شما چنین ویژگی هایی دارید.


فال روزانه متولدین بهمن


امروز به کمتر از بهترین ها اکتفا نکنید. انرژی زیادی دارید که باعث می شود در هر جنبه از زندگی پیشرفت کنید. کنترل موقعیت ها را به عهده بگیرید و روی عواطف خود کار کنید. از انجام کاری به دلیل ضربه زدن به احساسات دیگران خودداری نکنید. دیگران باید خودشان مواظب خودشان باشند. شما مسئول خودتان هستید. آنچه برای آسایش تان بهترین است را انجام دهید. با آنکه شما تصمیم آگاهانه ای گرفته اید تا در مورد مسئله خاصی که بین شما و عشقتان است سکوت اختیار کنید، ولی جلوگیری از فوران احساسات تان بسیار دشوار می شود. این نشان دهنده اختلافی است که ناهماهنگی ایجاد می کند تا وقتی که قدم های درست را بردارید. امروز در موقعیت بدی گیر می کنید. همکارانتان دست به یقه شده اند و از شما می خواهند که طرفتان را مشخص کنید. اینکه طرفدار هر دو طرف باشید برایتان سود که ندارد هیچ به ضررتان هم هست. جسارت داشته باشید.


فال روزانه متولدین اسفند


زمان آن رسیده که کنترل را بدست بگیرید. به هیچ وجه و در هیچ موردی عقب نشینی نکنید. با اعتماد به نفس به هر پروژه ای اقدام کنید تا همه چیز به نفع شما برگردد. ذهنتان را باز کنید تتا پاداش هایی که دریافت می کنید فراوان باشد. فعال باشید. بدین ترتیب افراد و موقعیت های بیشتر و سودمندتری را جذب می کنید. امروز بین شما و عشقتان تنش های پنهانی صورت می گیرد. شما دو نفر تحت هر فشاری بوده اید حالا باید مسائل را مشخص کنید تا بتوانید آنها را حل کنید. شاید شما آزرده شده اید، پس عاقلانه آن است که زمانی را به فکر کردن درباره بهترین راه حل برای مشکلاتتان اختصاص دهید. دیالوگ های انفجاری موجب بگومگو در محل کار شما می شوند و شما بخش بزرگی از آن خواهید بود. یادتان باشد که این تضاد و اختلاف کلامی لازم است تا روابط بهتر شوند. از آن نترسید.
 

negar

عضو
زمان آن رسیده که کنترل را بدست بگیرید. به هیچ وجه و در هیچ موردی عقب نشینی نکنید. با اعتماد به نفس به هر پروژه ای اقدام کنید تا همه چیز به نفع شما برگردد. ذهنتان را باز کنید تتا پاداش هایی که دریافت می کنید فراوان باشد. فعال باشید. بدین ترتیب افراد و موقعیت های بیشتر و سودمندتری را جذب می کنید. امروز بین شما و عشقتان تنش های پنهانی صورت می گیرد. شما دو نفر تحت هر فشاری بوده اید حالا باید مسائل را مشخص کنید تا بتوانید آنها را حل کنید. شاید شما آزرده شده اید، پس عاقلانه آن است که زمانی را به فکر کردن درباره بهترین راه حل برای مشکلاتتان اختصاص دهید. دیالوگ های انفجاری موجب بگومگو در محل کار شما می شوند و شما بخش بزرگی از آن خواهید بود. یادتان باشد که این تضاد و اختلاف کلامی لازم است تا روابط بهتر شوند. از آن نترسید.
 

ALI

عضو

فال روزانه متولدین تیر


امروز یکی از آن روزهایی است که هر ایده کوچکی می تواند درست جلوی چشمتان تبدیل به چیز بزرگی شود. پروژه ها با سرعت پیش می روند و اطلاعات به سرعت پخش می شود. این انرژی را دریافت کنید و رویاهای خود را عملی کنید. اگر تلاش کنید به چیزهای زیادی می رسید. امروز پشت سر گذاشتن کسی برایتان سخت تر می شود. از طرفی، وسوسه می شوید که پیام خود را از هر طریقی منتقل کنید و از طرف دیگر نمی خواهید فرد مقابل را بترسانید. باید راهی برای سازش و مصالحه پیدا کنید تا هر دو اقدامات مثبتی انجام دهید. چیزی که دیگران نامطلوب یا اشتباه می دانند شاید دقیقاً همان فرصت کاری باشد که شما دنبالش بودید. شما پتانسیل فراوانی در چیزی می بینید که دیگران بدون نظر دوم از آن می گذرند. امروز انرژی و نیروی خود را بکار ببرید.
 

yasi

عضو
فال روزانه متولدین :دی


امروز درک همه چیزهایی که در حال رخ دادن است سخت می شود. سعی کنید خودتان را خسته نکنید. یک قدم در میان جلو بروید و یادتان باشد که در هر قدمی شوخ طبعی و خوش اخلاقی تان را حفظ کنید. با این چیزها پرانرژی برخورد کنید. با آنکه شاید مجذوب فرد بسیار جذابی شوید، ولی این شیدایی شما خیلی زود خاموش می شود. به هر دلیلی، وقتی شروع به صحبت با او می کنید، متوجه می شوید که این رابطه اشکال دارد و تصمیم می گیرید که به آن وقفه ای بدهید. در این شرایط این بهترین کاری است که می توانید بکنید. امروز بهترین ساعات را در محل کار نخواهید داشت، پس مرخصی بگیرید. اگر هم سر کار بروید، با شروع پروژه هایی که نیاز به نیرو و انرژی بیشتری دارند بیشترین استفاده را می برید. شما چنین ویژگی هایی دارید.
 

HaMi

عضو
فال روزانه متولدین مهر

زمان آن رسیده که نقشه های خود را عملی کنید. انرژی زیادی درون شما هست که باید به آن دست یابید و ارتباطات خوب و باارزشی با دیگران برقرار کنید. یادتان باشد که یک دست صدا ندارد. اگر لازم بود حتماً از دیگران کمک بخواهید. دست های زیادی هستند که هر وقت لازم داشتید به کمکتان می آیند. شما نمی دانید که آیا باید در مورد عادت بدی که عشقتان دارد با او حرف بزنید یا سکوت اختیار کنید. شما وسوسه می شوید که کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دهید و چیزی را بگویید که همیشه می گویید. حسی تار و پود قلبتان را به لرزش در می آورد و شما نمی توانید عشقتان را ناراحت کنید. برای آنها به اهداف کاری خود برسید، باید درک کنید که از کمک دیگران نیز استفاده کنید. از کسانی کمک بگیرید که قدرتی متفاوت با شما دارند. توانایی شما به تنهایی کافی نیستند.​
 

negar

عضو
فال روزانه 26 / 03 / 1393فال روزانه متولدین فروردین


ذهن شما احتمالاً امروز تغییری عرفانی می کند. امروز روز خوبی برای مطالعه مفاهیم معنوی و متافیزیکی یا گسترش دانش تان در رشته های ستاره شناسی، عدد شناسی یا علوم ماورا الطبیعه است. کتاب ها و سخنرانی ها امروز مورد توجه شما قرار می گیرند و صحبت با دوستانی که علایق مشترکی با شما دارند امروز ذهن شما را به جریان می اندازند. نگذارید امروز بیهوده بگذرد. ذهن تان را گسترش دهید. شاید هیچ روش آسانی برای انجام وظیفه ای که امروز در مورد رابطه فعلی خود دارید وجود نداشته باشد. انرژی امروز کهکشان ها نشان می دهد که بهتر است شما خودتان را خسته نکنید و آن را فراموش کنید. مشکل شما این است که شما سعی می کنید درباره هر چیزی فکر کنید و خودتان را خسته کنید. شاید آنطور که تصور می کردید بد نباشد.


فال روزانه متولدین اردیبهشت


امروز مهارت های حل مسئله خود را به آزمون بگذارید. شما علاقه زیادی به بررسی موقعیت ها و دریافتن آنچه رخ داده دارید. اگر چیزی برایتان پیش آمد که اسرارآمیز به نظر می رسید، مستقیماً به آن رسیدگی کنید و با واقعیت سر و کله بزنید. اگر گیج شده اید، از روند حذف استفاده کنید. با آن پیش بروید و ببینید که همه چیز در چشم بر هم زدنی حل می شود. امروز همه روابط شکوفا می شوند و رابطه شما هم همینطور است. شما فرصت صحبت کردن با افراد درست در مکان درست را دارید. با عشقتان بیرون بروید و شام بخورید. شما همیشه بهترین تصمیم ها را می گیرید و در کل تصمیم گیرنده شما هستید. امروز شما تأثیرگذاری زیادی خواهید داشت و این تأثیرگذاری بیشتر از آن است که فکرش را بکنید.


فال روزانه متولدین خرداد


ریسک چیزهای کاملاً تازه و متفاوت شاید چیزی باشد که بدان نیاز دارید. شما جنبه عملی قدرتمندی دارید، ولی نیاز به هیجان و ماجراجویی شما هم زیاد است. اگر اخیراً سخت تلاش و کار کرده اید، بهتر است کمی وقت برای تفریح بگذارید. به دیدن دوستتان بروید یا به مکان های بروید که قبلاً نرفته بودید. امروز شما خیلی محبوب می شوید. ولی امروز عشقتان را وادار می کند که زیاد حرف بزنید در حالیکه ترجیح می دهید کار مفیدی انجام دهید. شاید پاسخ معمای رمانتیک شما این است که احساسات خود را در میان بگذارید و نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید و زیاد درباره اش حرف نزنید. این برای شما نتیجه ای که می خواهید فراهم می کند.فال روزانه متولدین تیر


اگر می کوشید ثابت کنید که چیز ارزشمندی برای ارائه دادن دارید، دوباره در مورد آن فکر کنید. شما ذاتاً مهربان و خونگرم هستید و تقریباً با همه جور آدمی می توانید کنار بیایید. این نقطه قوت شما محسوب می شود و شما قطعاً چیزها و ویژگی هایی دارید که به دیگران ارائه دهید. فقط خودتان باشید و حس نکنید که باید همیشه بخشی از چیزها باشید. به ویژگی ها و خصایل خوب خود بنگرید و شایستگی خود را تحسین کنید. امروز زمان زیادی را به خنده و شادی می گذرانید. امروز روزی آفتابی و شاد برای شماست. اگر اخیراً مشکلاتی در رابطه اخیر خود داشته اید، با بیرون رفتن و خوش گذراندن و استفاده از فرصت ها برای صحبت کردن در مورد مشکلاتتان می توانید این مسئله را رفع و رجوع کنید. بعداً دیدگاه بهتر و روشن تری خواهید داشت.


فال روزانه متولدین مرداد


امروز ذهنتان را تغذیه کنید. از آنجائیکه از فعال و اجتماعی بودن خوشتان می آید، امروز فوراً حوصله تان سر می رود. باید برای خودتان چیزهای تازه و هیجان انگیزی فراهم کنید تا حس کسالت نداشته باشید و حس خوبی پیدا کنید. موضوع جالبی را دنبال کنید یا سرگرمی جدیدی یاد بگیرید. ذهن خود را تحریک کنید و برای بدنتان انرژی بیشتری جذب کنید. اگر کار دیگری نتوانستید بکنید در اینترنت سیر کنید. امروز برای شما و عشقتان روز خاصی است. نه اینکه مشکلی برایتان پیش بیاید، بلکه چیزهای خنده دار زیادی هم رخ می دهد. ولی کمی هم به تنهایی و سکوت احتیاج دارید. این باعث می شود که رابطه شما احیا شود و شما به هم نزدیکتر شوید. گاهی باید از دیگران دوری کنید تا چیزهایی که دارید را کشف کنید و به آنها ببالید.


فال روزانه متولدین شهریور


مهربانی ویژگی فوق العاده ای است، ولی سوءاستفاده از آن می تواند خطرناک باشد. شما باید به حس ششم خود اعتماد کنید و نگذارید چنین اتفاقی بیفتد. اگر آنچه می شنوید با آنچه حس می کنید تطابق نداشته باشد، به احساستان اعتماد کنید. در صورتی که از شما سوءاستفاده می شود، بهتر است آن را پشت سر بگذارید. اگر بیزاری بطور دائمی ذات مهربان شما را از بین ببرد، خیلی بد می شود. امروز احساسی دارید که باید حتماً این حس را جشن بگیرید. اگر می خواهید احساس خوش شانسی خود را با عشقتان تقسیم کنید، بهتر است او را به مکانی خاص ببرید. اگر در جستجوی رمانس هستید، آن را در مکان هایی می یابید که فضای هنری نیرومندی وجود دارد. به نگارخانه بروید یا از نمایشگاه فرهنگی دیدن کنید.


فال روزانه متولدین مهر


رویاها یا تخیلات امروز احتمالاً دیدگاه ها و بینش هایی در رابطه با مسائل کاری تان به ذهنتان می رسانند. این رویاها شاید شما را به سمت مطالعه کتاب ها، وبسایت ها و منابع اطلاعاتی دیگری سوق دهند که راهنمایی زیادی به شما بکنند که برایتان بسیار ارزشمند است. منبع این بینش ها شاید مشروع نباشد، ولی نباید بدین علت آنها را کنار بگذارید. به آنها به عنوان پیام هایی فکر کنید که برایتان مهم هستند. انرژی امروز کائنات شما را امروز در مورد تصمیمی که باید در مورد رابطه مهمی بگیرید، بر سر دوراهی می رسانند. شاید متوجه شوید که شما احساسات متعارضی درباره کار بعدی تان دارید. بهتر است که زمانی را بیرون از منزل سپری کنید تا کاملاً به آنچه دلتان می گوید گوش دهید و بفهمید که احساس واقعی شما چیست.


فال روزانه متولدین آبان


موضوعات ذهنی و معنوی که برایتان جالب است مطالعه کنید که در بیشتر اوقات روز شما را مشغول نگه دارد. شاید بیش از یک مهمان سرزده داشته باشید که در مورد این مسائل با او حرف بزنید و شاید او برایتان چند کتاب جدید بیاورد. این صحبت ها امکان دارد تخیلی، ایده آلیستی و حتی عرفانی باشند و این برای همه الهام بخش است. یادداشت بردارید زیرا می خواهید مطمئن شوید که این صحبت ها را فراموش نمی کنید. انرژی امروز کائنات به نظر می رسد که بین شما و شریک زندگی تان شکافی بوجود بیاید. ولی مادامیکه هل نشوید و شتاب نکنید ممکن است که بتوانید چیزهای مفیدی یاد بگیرید که در غیر این صورت شاید هرگز متوجه نمی شدید. با آنکه شما همیشه با هم موافق نیستید، ولی عشق بین شما پیوند محکمی بین تان پدید آورده که بسیار عمیق است. شما قدرت کنار هم ماندن را دارید.


فال روزانه متولدین آذر


اگر امروز با افراد جدیدی آشنا شدید، مراقب باشید. بعضی ها خیلی جذاب به نظر می رسند، زیرا جسور یا خطرناک هستند. شاید کارهایی بکنند که اصلاً خوابش را هم نمی بینید. با آنکه این چیزها برایتان وسوسه انگیز است، ولی می تواند دردسرساز باشد و اگر احتیاط نکنید به شما آسیب بزند. به استانداردهای معمول خود پایبند باشید. اگر خطر شما را خیلی هیجانزده می کند، زمان آن رسیده که در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید. امروز روزی عالی برای انواع روابط است. همه چهارچوب ذهنی خوش بینانه ای دارند، پس همنشین خوبی برای خود انتخاب کنید. قطعاً دوست ندارید تمام بعدازظهر در خانه بنشینید و قهوه یا چای بنوشید. با عشقتان بیرون بروید و در مورد آینده از صمیم قلب حرف بزنید.


فال روزانه متولدین دی


امروز مجبور می شوید بین واقعیت و دروغ انتخابی انجام دهید. گاهی این انتخاب سخت می شود، به خصوص اگر از آن بترسید که به احساسات کسی صدمه بزنید. ولی بدانید که دروغ گفتن انرژی بیشتری می برد. به این توجه کنید که اگر جای طرف مقابل بودید، دوست داشتید چه بشنوید. به اخلاقیات پایبند باشید، حتی اگر برایتان سنگین و تلخ باشد. امروز روز خوبی برای شکوفا شدن رابطه شماست. عشقتان را به شام بیرون دعوت کنید و با هم در محیطی رمانتیک غذا میل کنید. انرژی خوش بینانه عظیمی وجود دارد، پس خجالت نکشید. در هوای عنصری جادویی وجود دارد که نباید آن را از دست بدهید.


فال روزانه متولدین بهمن


امروز باید به کتابخانه سری بزنید و اطلاعات معنوی و ذهنی و عملی لازم برای وظیفه یا پروژه ای که رویش کار می کنید بدست آورید. شاید بیشتر از آنچه فکرش را می کنید امروز در کتابخانه وقت گذرانی کنید. زیرا واقعیت ها یا ایده هایی که این رشته از افکار برایتان آشکار می کنند زیادند. اگر زمان شما محدود است، حواستان به ساعت باشد. اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که امروز افراد یا مسائل متعارض را به نوعی توافق و صلح برسانید. زیرا نمی توانید مخالفت و ناهماهنگی را هضم کنید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شما باید با شکاف و جدایی احتمالی در رابطه خود روبرو شوید و همه مهارت های طبیعی خود را برای ایجاد پلی بین قلب های تان بکار برید. فقط شما باید قدم اول را بردارید.


فال روزانه متولدین اسفند


شما امروز احتمالاً به افکار و احساسات شریک زندگی تان دقت می کنید. در واقع شما خیلی مسائل را به دل می گیرید و این برایتان عذاب آور است. در هر صورت، باید سعی کنید دقت کنید و ببینید که اطرافیان شما چه می خواهند و باید نسبت به نیازهای دیگران حساسیت داشته باشید. این حساسیت را باید هم در روابط رمانتیک و هم در کسب و کار داشته باشید. نترسید و از مهارت های خود استفاده کنید. احساسات و عواطف شما هر روز متفاوت هستند و با انرژی امروز کائنات این در رابطه فعلی شما هم صادق است. ولی هر دوی شما باید به عمق احساسات و رابطه خود مراجعه کنید تا ببینید که برای این رابطه چه کارهایی می توانید بکنید. بهتر است که صادق باشید و بهم راستش را بگوئید و ببینید که آیا ادامه این رابطه به نظرتان درست است یا خیر. این تصمیم مهم و جسورانه ای است.
 

negar

عضو
شما امروز احتمالاً به افکار و احساسات شریک زندگی تان دقت می کنید. در واقع شما خیلی مسائل را به دل می گیرید و این برایتان عذاب آور است. در هر صورت، باید سعی کنید دقت کنید و ببینید که اطرافیان شما چه می خواهند و باید نسبت به نیازهای دیگران حساسیت داشته باشید. این حساسیت را باید هم در روابط رمانتیک و هم در کسب و کار داشته باشید. نترسید و از مهارت های خود استفاده کنید. احساسات و عواطف شما هر روز متفاوت هستند و با انرژی امروز کائنات این در رابطه فعلی شما هم صادق است. ولی هر دوی شما باید به عمق احساسات و رابطه خود مراجعه کنید تا ببینید که برای این رابطه چه کارهایی می توانید بکنید. بهتر است که صادق باشید و بهم راستش را بگوئید و ببینید که آیا ادامه این رابطه به نظرتان درست است یا خیر. این تصمیم مهم و جسورانه ای است.
 

ALI

عضو
فال روزانه متولدین تیر


اگر می کوشید ثابت کنید که چیز ارزشمندی برای ارائه دادن دارید، دوباره در مورد آن فکر کنید. شما ذاتاً مهربان و خونگرم هستید و تقریباً با همه جور آدمی می توانید کنار بیایید. این نقطه قوت شما محسوب می شود و شما قطعاً چیزها و ویژگی هایی دارید که به دیگران ارائه دهید. فقط خودتان باشید و حس نکنید که باید همیشه بخشی از چیزها باشید. به ویژگی ها و خصایل خوب خود بنگرید و شایستگی خود را تحسین کنید. امروز زمان زیادی را به خنده و شادی می گذرانید. امروز روزی آفتابی و شاد برای شماست. اگر اخیراً مشکلاتی در رابطه اخیر خود داشته اید، با بیرون رفتن و خوش گذراندن و استفاده از فرصت ها برای صحبت کردن در مورد مشکلاتتان می توانید این مسئله را رفع و رجوع کنید. بعداً دیدگاه بهتر و روشن تری خواهید داشت.
 

Haniye

عضو
فال روزانه متولدین تیر

اگر می کوشید ثابت کنید که چیز ارزشمندی برای ارائه دادن دارید، دوباره در مورد آن فکر کنید. شما ذاتاً مهربان و خونگرم هستید و تقریباً با همه جور آدمی می توانید کنار بیایید. این نقطه قوت شما محسوب می شود و شما قطعاً چیزها و ویژگی هایی دارید که به دیگران ارائه دهید. فقط خودتان باشید و حس نکنید که باید همیشه بخشی از چیزها باشید. به ویژگی ها و خصایل خوب خود بنگرید و شایستگی خود را تحسین کنید. امروز زمان زیادی را به خنده و شادی می گذرانید. امروز روزی آفتابی و شاد برای شماست. اگر اخیراً مشکلاتی در رابطه اخیر خود داشته اید، با بیرون رفتن و خوش گذراندن و استفاده از فرصت ها برای صحبت کردن در مورد مشکلاتتان می توانید این مسئله را رفع و رجوع کنید. بعداً دیدگاه بهتر و روشن تری خواهید داشت.​
 

sahaar

عضو

فال روزانه متولدین مهر


رویاها یا تخیلات امروز احتمالاً دیدگاه ها و بینش هایی در رابطه با مسائل کاری تان به ذهنتان می رسانند. این رویاها شاید شما را به سمت مطالعه کتاب ها، وبسایت ها و منابع اطلاعاتی دیگری سوق دهند که راهنمایی زیادی به شما بکنند که برایتان بسیار ارزشمند است. منبع این بینش ها شاید مشروع نباشد، ولی نباید بدین علت آنها را کنار بگذارید. به آنها به عنوان پیام هایی فکر کنید که برایتان مهم هستند. انرژی امروز کائنات شما را امروز در مورد تصمیمی که باید در مورد رابطه مهمی بگیرید، بر سر دوراهی می رسانند. شاید متوجه شوید که شما احساسات متعارضی درباره کار بعدی تان دارید. بهتر است که زمانی را بیرون از منزل سپری کنید تا کاملاً به آنچه دلتان می گوید گوش دهید و بفهمید که احساس واقعی شما چیست. [هندوانه]
 

negar

عضو
فال روزانه 03 / 04 / 1393

فروردینامروز را خیلی آسان بگیرید. در مورد رژیم غذایی خود نیز باید مراقب باشید. در چند روز گذشته تغذیه مناسبی نداشته اید. امروز بهترین زمان برای برنامه ریزی در مورد همه جوانب زندگی است. می توانید در مورد کارهای خود برنامه ریزی خوبی داشته باشید و به نتایج بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. شاید همه چیز بر وفق مراد شما پیش نرود اما می توانید در مسیر موفقیت قرار بگیرید. در مورد مسایل عاطفی نیز متوجه نوعی دوگانگی در مورد فردی می شوید که او را دوست دارید. از یک طرف دوستش دارید و از طرف دیگر او را بسیار عجیب و غیرقابل درک می یابید. اما فقط این شما هستید که می توانید درست تصمیم گیری کنید.


اردیبهشت


همه افکاری که در مورد عشق و عاطفه در سر دارید، می تواند خوب پیش برود در صورتی که از فرصت های خود به خوبی استفاده کنید. سعی کنید احساسات خود را به یک تعادل درست برسانید تا بتوانید درست تصمیم گیری کنید. وقتی آهسته و پیوسته در هر رابطه ای پیش بروید، موفقیت بیشتری را نصیب خود خواهید کرد. امروز بسیار حساس هستید. دایم در تلاش هستید که شاد و مهربان ظاهر شوید اما بر اثر هیجانات نمی توانید برخی کارها را کنترل کنید. بهتر است کنترل زبان خود را در اختیار داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید.


خرداد


اگر در جاده احساسات قرار گرفتید، خیلی تعجب نکنید. امروز بیش از هر وقت دیگری احساساتی هستید و نمی توانید با منطق در مورد همه کارها یا رفتارهای خود تصمیم گیری کنید. از این همه انرژی که امروز دارید برای خود استفاده کنید و آن را بیهوده برای بحث با دیگران هدر ندهید. در مورد مسایل عاطفی، باید بدانید که فرد مورد علاقه تان به شدت احساسات شما واقف نیست و نمی داند تا چه اندازه احساساتی هستید. به همین دلیل بد نیست در مورد خودتان بیشتر برای او توضیح بدهید تا بیشتر با شما آشنا شود.


تیر


یک روز عالی در انتظار شما است. می توانید با تمرکز بالا همه کارهای خود را به انجام برسانید. ذهن کاملا بازی دارید و این برای تحقق خواسته های شما بسیار عالی است. از این همه انرژی لذت ببرید و اجازه ندهید هیچ نوع نگرانی یا استرس شما را از مسیر شادی خارج کند. اگر اخیرا دچار شک و تردیدهای زیادی شده اید، امروز زمان مناسبی برای کنترل آنها است. اگر قرار است امروز برای نخستین بار به دیدار فرد مورد علاقه خود بروید، بدانید که همه چیز بسیار عالی پیش خواهد رفت. البته این مساله هم وجود دارد که به طور کامل نمی توانید حرف های یکدیگر را درک کنید، اما شریک خوبی به نظر می رسد که با او راحت خواهید بود.


مرداد


سعی کنید همه رویاهای خود را امروز به واقعیت تبدیل کنید. بهترین زمان برای تمرکز روی برنامه های آینده، امروز است. شما انرژی بسیاری دارید و این در مسیر تحقق آرزوها بسیار کمک کننده است. از این فرصت برای تکمیل کارهای عقب افتاده نیز می توانید کمک بگیرید. در مورد مسایل عاطفی، شاید با شریک عاطفی خود دچار نوعی اختلاف فکری بشوید. شاید اگر شما کمی از موضع خود کوتاه بیایید و خیلی جدی به مسایل نگاه نکنید، این عدم تفاهم از میان برود. جنبه شاد و سرگرم کننده مشکل را نگاه کنید تا متوجه شوید خیلی هم جدی نیست.


شهریور


حساسیت شما امروز بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت. امروز فرصت هایی برای شما به وجود می آید که می توانید با نهایت احساسات خود آنها را برگزار کنید و این به نفع شما است. البته در مورد مسایل احساسی یا حتی مسایل مربوط به زیبایی شاید با افرادی دچار اختلاف نظر بشوید، اما خیلی به آن بها ندهید. اگر تصور می کنید ایده و نظرات شما درست است، از آن دفاع کنید. سعی کنید در رابطه عاطفی خود خیلی جدی نباشید. لبخند و مهربانی را در همه رفتارهای خود با فرد موردعلاقه تان لحاظ کنید. اگر با هم اختلاف نظری هم دارید، این را بدانید که خیلی جدی نیست و نباید خوشخلقی خود را فراموش کنید.


مهر


شاید تصور کنید فضا و انرژی های امروز، سنگین و کم هستند و چندان برای شما خوشایند و جالب نیست. اما بهترین کار این است که خیلی به جزئیات بها ندهید و مسایل ساده را خیلی بزرگ جلوه ندهید. ساده بگیرید تا دنیا به شما آسان بگیرد. اگر این گونه باشید، یک روز عالی و پر انرژی در انتظار شما خواهد بود. در مورد برنامه های کاری خود نیز خواهید توانست برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. انرژی های امروز این فرصت و شهامت را به شما می دهند تا با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید. اگر مشکلی میان شما وجود داشته است، امروز می توانید با همفکری یکدیگر آن را برطرف کنید.


آبان


یک روز بسیار عالی در انتظار شما است. از نظر جسمی و روحی انرژی بسیاری دارید و می توانید کارهای خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید. امروز به قدری شاد و پرانرژی هستید که می توانید تا قله کوه را نیز بدون خستگی بالا بروید. از این فرصت برای استراحت فکری خود بهره بگیرید. با این که شاد بودن و تعریف لطیفه بسیار هم خوب است اما باید مراقب باشید چه جوکی را کجا و برای که تعریف می کنید. شاید شریک عاطفی شما از بامزگی شما خوشش نیاید و این موجب اختلاف بشود. اگر هم او حرفی می زند که چندان خوشایند شما نیست، سعی کنید به جای عصبانیت، با لبخند آن را برگزار کنید.


آذر


امروز باید سعی کنید در رفتار خود تغییراتی ایجاد کنید. اینکه همیشه یک رفتار ثابت داشته باشید چندان به نفع شما نیست. با دیگران تعامل بیشتری داشته باشید و از همکاری آنها بهره بگیرید. ایده های دیگران را بپذیرید و خیلی روی حرف و نظرهای خود اصرار نداشته باشید. این را بدانید با همفکری دیگران می توانید نتیجه بهتری در کار یا زندگی خود داشته باشید. در مورد مسایل عاطفی هم این را بدانید که باید با احتیاط صحبت یا رفتار کنید. اگر قرار است برای نخستین بار با فردی بیرون بروید، حواستان باشد که برای جالب جلوه کردن، زیاده روی نکنید.


دی


هوای امروز مملو از عشق و دوست داشتن و انرژی های مثبت است. می توانید با فرد مورد علاقه خود قرار ملاقاتی فیکس کنید و از زیبایی های این روز در کنار یکدیگر لذت ببرید. تصمیمات کاری و زندگی شما نیز با این همه لطافت بسیار خوب و درست خواهند بود. از این حس های مثبت می توانید برای بهبود بیشتر رابطه خود استفاده کنید. شاید خوب باشد به طور مستقیم در مورد خود و علایق و سلایق خود برای فردی که دوستش دارید، حرف بزنید تا کاملا به شخصیت شما واقف شود.


بهمن


شاید لازم باشد امروز کمی آهسته تر گام بردارید. در چند روز گذشته با هیجان و فشار بسیاری کارهای خود را انجام داده اید و امروز زمان آن رسیده تا کمی استراحت را نیز چاشنی روز خود کنید. اگر در فکر این هسیتد تا نظر فرد خاصی را به خود جلب کنید، این را بدانید که به جای فکر کردن می توانید از دور شاهد کارها و رفتارهای و باشید تا شخصیت او را کشف کنید و سپس در فرصت مناسب، اقدامات لازم را انجام دهید. اگر در حال حاضر فردی در زندگی شما هست، بهتر است امروز با هم بیرون بروید و غذاهای مورد علاقه خود را سفارش بدهید و از فرصت کنار هم بودن، لذت ببرید.


اسفند


امروز متوجه می شوید که بمب انرژی هستید و می توانید با نهایت قدرت و با فکر کاملا باز، همه کارهای خود را به انجام برسانید. در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه نیز همه چیز بسیار عالی ظاهر شده است. همه چیز به نفع شما است و به گونه ای پیش می رود تا در کنار معشوق بهترین و شادترین لحظه ها را تجربه کنید. اگر در روزهای گذشته با شریک عاطفی خود مشکل داشته اید، امروز می توانید با نرمی و مهربانی آن را برطرف کنید.
 
آخرین ویرایش:

negar

عضو
امروز متوجه می شوید که بمب انرژی هستید و می توانید با نهایت قدرت و با فکر کاملا باز، همه کارهای خود را به انجام برسانید. در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه نیز همه چیز بسیار عالی ظاهر شده است. همه چیز به نفع شما است و به گونه ای پیش می رود تا در کنار معشوق بهترین و شادترین لحظه ها را تجربه کنید. اگر در روزهای گذشته با شریک عاطفی خود مشکل داشته اید، امروز می توانید با نرمی و مهربانی آن را برطرف کنید.
 

SaHaR

عضو
فروردین
امروز را خیلی آسان بگیرید. در مورد رژیم غذایی خود نیز باید مراقب باشید. در چند روز گذشته تغذیه مناسبی نداشته اید. امروز بهترین زمان برای برنامه ریزی در مورد همه جوانب زندگی است. می توانید در مورد کارهای خود برنامه ریزی خوبی داشته باشید و به نتایج بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. شاید همه چیز بر وفق مراد شما پیش نرود اما می توانید در مسیر موفقیت قرار بگیرید. در مورد مسایل عاطفی نیز متوجه نوعی دوگانگی در مورد فردی می شوید که او را دوست دارید. از یک طرف دوستش دارید و از طرف دیگر او را بسیار عجیب و غیرقابل درک می یابید. اما فقط این شما هستید که می توانید درست تصمیم گیری کنید.
 

ROOOOOOOOZ

عضو
شهریور


حساسیت شما امروز بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت. امروز فرصت هایی برای شما به وجود می آید که می توانید با نهایت احساسات خود آنها را برگزار کنید و این به نفع شما است. البته در مورد مسایل احساسی یا حتی مسایل مربوط به زیبایی شاید با افرادی دچار اختلاف نظر بشوید، اما خیلی به آن بها ندهید. اگر تصور می کنید ایده و نظرات شما درست است، از آن دفاع کنید. سعی کنید در رابطه عاطفی خود خیلی جدی نباشید. لبخند و مهربانی را در همه رفتارهای خود با فرد موردعلاقه تان لحاظ کنید. اگر با هم اختلاف نظری هم دارید، این را بدانید که خیلی جدی نیست و نباید خوشخلقی خود را فراموش کنید.​
 

ALI

عضو
تیر


یک روز عالی در انتظار شما است. می توانید با تمرکز بالا همه کارهای خود را به انجام برسانید. ذهن کاملا بازی دارید و این برای تحقق خواسته های شما بسیار عالی است. از این همه انرژی لذت ببرید و اجازه ندهید هیچ نوع نگرانی یا استرس شما را از مسیر شادی خارج کند. اگر اخیرا دچار شک و تردیدهای زیادی شده اید، امروز زمان مناسبی برای کنترل آنها است. اگر قرار است امروز برای نخستین بار به دیدار فرد مورد علاقه خود بروید، بدانید که همه چیز بسیار عالی پیش خواهد رفت. البته این مساله هم وجود دارد که به طور کامل نمی توانید حرف های یکدیگر را درک کنید، اما شریک خوبی به نظر می رسد که با او راحت خواهید بود.
 

sahaar

عضو
مهر


شاید تصور کنید فضا و انرژی های امروز، سنگین و کم هستند و چندان برای شما خوشایند و جالب نیست. اما بهترین کار این است که خیلی به جزئیات بها ندهید و مسایل ساده را خیلی بزرگ جلوه ندهید. ساده بگیرید تا دنیا به شما آسان بگیرد. اگر این گونه باشید، یک روز عالی و پر انرژی در انتظار شما خواهد بود. در مورد برنامه های کاری خود نیز خواهید توانست برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. انرژی های امروز این فرصت و شهامت را به شما می دهند تا با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید. اگر مشکلی میان شما وجود داشته است، امروز می توانید با همفکری یکدیگر آن را برطرف کنید.

 

negar

عضو
فال روزانه 18 / 08 / 1393فروردین


امروز نباید در لاک تنهایی خود فرو بروید. سعی کنید حضور خود در اجتماع را حفظ کنید. اما این برایتان مشکل خواهد بود که در یک مکان یا موقعیت واحد برای طولانی مدت بمانید. توصیه می کنید سریال های خارجی نگاه نکنید یا به کنسرت هایی که چند خواننده حضور دارند، نروید. بهترین کار این است که هر جا حالتان خوب است، بروید. شاید لازم باشد قدری هم تنها باشید. اما مطمئن شوید موبایلتان به قدر کافی شارژ دارد. قلبتان را به روی اطرافیان باز کنید. با عشقتان مهربانی بیشتری داشته باشید و بدانید هر چه قدر محبت کنید، همان قدر هم دریافت خواهید کرد. هر چه ارتباط خود را بیشتر کنید، صمیمیت میان شما بیشتر خواهد شد.


اردیبهشت


امروز زمان استراحت دادن به جسم و مغز است. البته برخی نگرانی های مالی ذهن شما را درگیر می کند. دست و دلبازی شما زیاد است اما باید با توجه به حساب بانکی خود، خرج کنید. برای دخل و خرج خود برنامه ریزی داشته باشید. پیش از خرید هر وسیله ای، اول برچسب قیمت آن را بررسی کنید. امروز علاوه بر اینکه قلبتان را به روی دیگران باز می کنید، حرف زدن را نیز دوست دارید. با دوستان قرار بگذارید و در میان آنها شادی را تجربه کنید. کمی از خرج های گران فاصله بگیرید و سعی کنید به جای سفارش غذای گران، منوی ارزان تری را انتخاب کنید. با عشقتان می توانید به محیط های فرهنگی بروید. یا با هم در کتاب فروشی های بزرگ بچرخید و از تجربیات خود در حوزه کتاب خوانی حرف بزنید.


خرداد


امروز برای شما است. باید در همه کارها و مسایل، خود را در اولویت قرار دهید. این را مطمئن باشید همه مردم در شرایط مختلف، فقط خود و منافع خود را می بینند. پس شما هم هوای خودتان را داشته باشید و از کسی توقع نداشته باشید. این مساله موجب می شود تا آرامش بیشتری در روز خود داشته باشید. بهتر است به خواسته های درونی خود رجوع کنید. اگر دوستدار هنر هستید، به گالری، نمایشگاه یا حتی کلاس های ساخت جواهر بروید. امروز از همکاری وهمراهی با دیگران لذت خواهید برد. از اینکه از ته دل و صمیمانه حرف بزنید هراسی نداشته باشید. امروز با عشقتان قرار بگذارید و با هم در مورد کار یا مسایل هنری حرف بزنید. او پیشنهادهای خوبی خواهد داشت که برایتان مفید است.


تیر


امروز احساسات شما برانگیخته می شوند. شاید به گذشته ها سفر کنید. در ذهنتان به کسی فکر خواهید کرد که اکنون در زندگی شما حضور ندارد. اما بهتر است با دوستان قرار بگذارید و بیرون بروید. این کمک می کند تا از این فاز فکری بیرون بیایید. مرور گذشته هیچ ارزشی برای شما نخواهد داشت و شاید حتی باعث شود فرصت های کنونی را از دست بدهید. در محل کار، روی خلاقیت خود بیشتر کار کنید. امروز بسیار گرم و صمیمی هستید و به همین دلیل، فراموش کردن مسایل منفی و بخشیدن افرادی که در حقتان بدی کرده اند،
برایتان آسان خواهد بود. برای یافتن فرد دلخواه نباید به چیزی که نیستید، تظاهر کنید. شما سعی کنید همیشه خودتان باشید و مطمئن باشید در فرصت مناسب فرد دلخواهتان پیدا خواهد شد.


مرداد


امروز معاشرت و فناوری نقش پررنگی در زندگی شما خواهند داشت. احتمالا به صورت آنلاین با افراد جدیدی آشنا و با آنها دوست می شوید. ارتباط و توسعه حلقه دوستان خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنید برایتان مفید خواهد بود. درهای زیادی به روی شما باز خواهد شد. سعی کنید در جمع های دوستان و هیجانات آنها شرکت کنید. اگر مجرد هستید، شاید به یکی از دوستان خود نگاه متفاوتی پیدا کنید. بیشتر به هم نزدیک می شوید و می توانید یک رابطه عاشقانه را با هم آغاز کنید. این صمیمیت موجب می شود بیشتر همدیگر را بشناسید و محبت بیشتری میان شما شکل خواهد گرفت.


شهریور


امروز کارهای شما به بهترین شکا پیش خواهند رفت. انرژی کاری شما زیاد است و می توانید مدیریت بسیار خوبی بر کارهای خود داشته باشید. در میان کار، ملاقات های مرتبط هم با افراد کارشناس خواهید داشت که بسیار برای شما مفید است.کمی به ظاهر خود رسیدگی کنید. وقتی در رابطه و دوستی های خود خوشحال هستید، دوست دارید بقیه را نیز وارد این شادی کنید. امروز بسیار شاد و خونگرم هستید و همین موجب می شود تا در جمع دوستان خوب بدرخشید و لحظه های عالی داشته باشید. بهتر است از کتاب و تنهایی بیرون بیایید و با دوستان و همکاران باشید. شاید در میان آنها با فرد دلخواه خود آشنا شوید که به یک رابطه عاطفی بیانجامد.


مهر


امروز همه جا غیر از آنجایی که باید باشید، هستید. هیجان و ارتباط های شما امروز در بهترین حالت ممکن قرار دارند. باید چشمان خود را باز کنید تا فرصت های جدید زندگی خود را کشف کنید. باید چشم انداز زندگی خود را تغییر دهید. روی پروژه های کاری خود با خلاقیت بیشتری کار کنید. در خانه تنها نمانید و تا جای ممکن در جمع باشید تا انرژی اطرافیان به شما انرژی بدهد. امروز خوش بینانه به زندگی نگاه می کنید. همین موجب می شود چشم انداز تازه ای به زندگی پیدا کنید. شما باید با خلاقیت خود می توانید ارتباط عاطفی خود را بهتر کنید. اگر مجرد هستید، امروز چشمان خود را باز کنید تا فرصت های درست را تشخیص دهید.


آبان


امروز زمان خوبی برای تنبلی یا صحبت های کوتاه و بی ارزش نیست. بهتر است به جای اینکه با همه مکالمه های کوتاه داشته باشید، با یک نفر در مورد موضوعات مهم و ارزشمند حرف بزنید. اگر فرصت این کار را ندارید، وقت خود را به تنهایی سپری کنید. در مورد موضوعات مورد علاقه مطالعه کنید. یا کتاب هایی که نیمه کاره رها کرده اید را به انجام برسانید. البته بهتر این است که بیشتر زمان خود را با دوستان نزدیک خود سپری کنید. شاید به یکی از دوستان خود حس خاصی پیدا کنید. با نزدیک شدن به او متوجه جذابیت بیشتر او خواهید شد. این می تواند رابطه عاشقانه ای میان شما برقرار کند.


آذر


شاید بهتر باشد چند ساعتی را با خود خلوت کنید. بیرون بروید و در هوای آزاد قدم بزنید. یک دوست یا عشق یا شریک کاری شما می خواهد با هم مکالمه های سازنده داشته باشید، اگر مشتاق ادامه رابطه خود هستید، حتما موافقت کنید. انتظار نداشته باشید همه هم مسیر ذهنیات شما باشند. اما به آنها احترام بگذارید و همزمان هم اجازه ندهید کسی در کارهای شخصیتان دخالت کند. برای وقت گذاشتن برای عشقتان امروز بهترین فرصت است. امروز می توانید موجب خنده و شادی فرد دلخواه خود شوید. امروز شاید مسایلی از عشقتان بیاموزید که مسیر زندگی شما را تا حدی تغییر دهد.


دی


اگر دوست دارید همه کارها در مسیر درست خود حرکت کنند، باید خودتان را به دست سرنوشت و جریان عادی زندگی بسپارید. اگر تصور می کنید فکرهای شما بهتر از دیگران است، بهتر است زبان به دهان بگیرید و با دیگران وارد بحث نشوید. این کار فقط موجب ناراحتی اطرافیان می شود و ارزش طرح های شما درک نخواهد شد. برخی از افکار خود را برای روزهای آینده بگذارید تا کمی اوضاع تغییر کند. امروز حس های عاطفی شما زیاد هستند. بسیار خونگرم خواهید بود و می توانید به خوبی عشقتان را درک کنید. باید غر زدن و اعتراض های همیشگی را کنار بگذارید و سعی کنید از لحظه های خود استفاده کنید.


بهمن


امروز می توانید به خوبی بدرخشید. در جمع هایی که حاضر می شوید به قدری خوش اخلاق و خونگرم هستید که اطرافیان به راحتی با شما ارتباط برقرار می کنند. از این همه انرژی برای نمایش خلاقیت ها و ایده های خود بهره بگیرید. می توانید حتی یک سفر کوتاه به خارج از شهر داشته باشید. اگر در هنر دستی دارید، امروز می توانید طرح های زیبا خلق کنید. زیبایی شناسی شما در مسایل عاطفی نیز تاثیر بسیار دارد. عقاید و علاقه مندی های خود را به عشقتان بگویید و با این مکالمه بیشتر به هم نزدیک شوید. اگر در همه حال اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، می توانید افراد بسیاری را به خود جلب کنید. شاید حتی مورد سوپرایز هم واقع شوید.


اسفند


امروز همه فکر و ذهن شما در خانه و میان اعضای خانواده است. کمی کارهای خود را تعدیل کنید. ایمیل ها و تماس های کاری را پاسخ ندهید. بیشتر زمان خود را برای عشقتان بگذارید. با هم بیرون بروید یا در خانه کارهایی انجام دهید که هر دو دوست دارید. مثلا تماشای فیلم، خواندن کتاب با هم یا پختن غذا. با انرژی بسیار خوبی که در هوا جاری است، می توانید در همه بخش های زندگی خود پیشرفت و آرامش را احساس کنید. شام امسب را با دوستان خود میل کنید. البته در خرج کردن کمی وسواس به خرج دهید. در محل کار، بیشتر از اینکه نظر دهید، سعی کنید با دیگران همگام باشید و از نظرات آنها نیز استفاده کنید.
 
بالا