تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

با سوده هروی روانشناس (محقق،مدرس،نویسنده)

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
🔴با چالش چهار ماهه آقایی به زندگی من وارد شد که هیچکس تا به حال انقدر قشنگ با من برخورد نکرده بود.در کمال ناباوری برادری که همیشه میگفت تو نمیتونی،با پیشنهاد کاری من موافقت کرد و سرمایه اولیه رو هم داد ،اعتماد به نفس از دست رفته ام بازگشت و حالا به هر چیزی که فکر میکنم اتفاق میفته

🔺️دوران دبیرستان به یکی از بستگان اظهار علاقه کردم ، ایشون به خارج از کشور مهاجرت کردن همچنان ارتباط خودم رو با ایشون حفظ کردم اما به من بی توجهی زیادی داشتند و نهایتا ترک شدم
همون سال توی کنکورم شکست خوردم
بعد از این که سال دوم کنکور هم به نتیجه دلخواهم نرسیدم احساس ناتوانی به من غلبه کرد
یک آدم استرسی شده بودم و مقطعی از زمان دانشگاه رو به شدت مریض شدم
🔺️ با پذیرفته نشدنم از سمت آقایی که در زمان دانشگاه بهشون علاقه مند شدم با اینکه زیبا بودم و خانواده خوب و رشته ی تحصیلی خوب داشتم ، جذاب و خواستنی نبودن رو درونی کردم بخاطر همین موضوع باج های عاطفی زیادی دادم
🔺️با یکی از دوستانم که به شدت برام عزیز بود کات کردم و این من رو شدیدا بهم ریخت همین باعث شد دوره های شما رو خریداری کنم
🔺️با دوره ها فهمیدم چقدر باگ داشتم چقدر اشتباه دارم ،
هیچ کتاب روانشناسی مثل این دوره ها انقدر شفاف مسائل رو بیان نکرده بود
🔺️بسیاری از قفل های مالی و عاطفی خودم رو دیدم اینکه جملاتی مثل تو نمیتونی ، نمیشه رو درونی کرده بودم
🔺️برادر و مادرم با پیشنهاد کاری که از بچگی علاقه داشتم موافقت کردن
و تونستم آموزش هایی که لازم داشتم رو به طور رایگان دریافت کنم
🔺️حالا پر از آرامش هستم ،فهمیدم برای دریافت عشق از اطرافیانم باید اول خودم ، خودم رو دوست داشته باشم

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201019_161228_340.jpg

🔺کشفِ خودواقعی میتواند، یک ازدواجِ در حال متلاشی شدن را نجات دهد، یک شغل متزلزل را بازیابی کند، قربانیان"شکست شخصیتی" را دگرگون کند. از سوی دیگر کشف خودواقعی شما به معنی اختلاف بین آزادی و اجبار به اطاعت است.
دکتر ماکسول مالتز
#دوره_عزت_نفس_تا_اعتماد_بنفس
#دوره_جزیره_گنج

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201019_223807_547.jpg

🔴میخوای دیگران برای کشف کردن تو زمان بگذارند، برای بودن با تو هزینه عاطفی و مالی بکنن؟

🔺تعطیلات بهترین زمان برای پرداختن به " "خود"است به دیدن و توجه کردن به خود
خودشناسی یعنی خودم را دوست میدارم و بهش احترام میگذارم
اگه میخوای دیگران برای کشف کردن تو زمان بگذارند و بها بدهند، اول اینکارو خودت برای خودت بکن و برای خودت زمان بگذار و کار کردن روی خودت رو اولویت زندگی فعلیت قرار بده

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201019_223939_132.jpg
🔺ما از "نشدن ها" گله میکنیم، از اینکه چقدر در این جهان قربانی بوده ایم و چه سرنوشت تلخی داشته ایم؛ اما حقیقت اینه که ما با رشته های نامرئی طلسم هایی که در روانمون وجود دارد محدود شدیم،رشته های نامرئی که گره در کار و رابطه ها و زندگیمان انداخته اند؛ قفل هایی ظاهرا باز نشدنی، که به ما القا میکنند این تقدیر توست.
🔺خیلی تلاش میکنیم، نمیشود که نمیشود که نمیشود؛ پیدا کردن طلسم های روانی و پرداختن به تمرین هایی که میتواند این طلسم ها را باز کند، میتواند ما را از تقدیری تکرار شونده نجات دهد.
#سوده_هروي
#دوره_جزیره_گنج

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201019_224122_271.jpg
🔺احساس تنهایی 🔺

🔺پائلوکوئیلو در یکی از کتابهایش میگوید( "احساس من شبیه احساس کسی نیست، مطلقاً هیچ کس نمی تواند بفهمد درونم چه می گذرد؛ این یعنی تنهایی!" ) و همه ما تنها هستیم. پس برای گذر از احساس عمیق تنهایی باید خودت را کشف کنی و رابطه ات را با درونت دوباره برقرار کنی و "تنها بودن " را تجربه کنی، اما این تنهایی کجا و آن تنهایی کجا؛

🔺احساس تنهایی دعوت به سفری درونیست و تجربه تنهایی که توام با ملاقاتی درونی با خود حقیقی است توشه سفر است.
🔺دعوت به سفر را بپذیر که سفر نکردن هزینه سنگین تری برایت خواهد داشت، اگر دعوت به سفر را اینگونه نپذیری جهان با تجربه های سنگین و دردناکتری مثل خیانت ورشکستگی و... تو را به سفری درونی فرا میخواند🔺

#سوده_هروي

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
🔴 دوبار سابقه خودکشی ناموفق ناهنجاری های فردی و اجتماعی زیادی، افسردگی شدید، حمله های عصبی و اضطراب شدیدی داشتم و الان بعد از کار روی خودم و گذراندن دورها روان درمانگر من از بهبودی عجیب من متعجب هست و به من میگه چه طور این کارو کردی؟

🔺در خانواده ای زندگی میکنم که دارای دعوا ها و استرس ها و تنش های خیلی شدید هست،
دچار ناهنجاری های فردی و اجتماعی خیلی زیادی بودم
برای اینکه دارو مصرف نکنم به روان درمان گر مراجعه میکردم دکترم به من گفته بود اگر نتونم خودمو کنترل کنم باید قید اون رشته و اون شغلی که آرزوش رو دارم بزنم‌
🔺اضطراب خیلی شدیدی داشتم
دوبار تا الان سابقه خودکشی نا موفق دارم،
افسردگی از روتین های زندگی من بود

🔺کاملا اتفاقی با سایت شما اشنا شدم از فایل ها و کتاب شفای زندگی معرفی شده توسط شما استفاده کردم
همین ها تاثیر زیادی روی من گذاشت و باعث شد ایمان من بیشتر شود
بیشتر مدیتیشن کنم و ناهنجاری های من‌رو تا حد خیلی زیادی کاهش داد به طوری که خوده روان درمان گر من تعجب کرده بود و گفت چه طور اینکارو کردی؟! این برای من یه معجزه بود
🔺 دوره هارو تهیه کردم و با دوره جذابیت درونی ، ادم هایی که میدونستم به من آسیب میزنند اما نمیتونستم حذفشون کنم ، خود به خود با پای خودشون از زندگی من رفتند
🔺من اون حمله های،عصبی که داشتم به صفر رسیده

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
🔴فرایندِ تبدیل شدن از آنچه هستیم،به طلایی گرانبها
🔺بسیاری از ما به آفت جملاتی که در کودکی برایمان توصیفمان به کار رفته مبتلا شده ایم . بسیاری از ما نمیتوانیم تشخیص دهیم که این جملات اغلب سنگ معدن طلایی بوده که میتوانیم با کیمیا گری به کلوخ های طلا تبدیل شان کنیم. با دیگر به قصه زندگیتان رجوع کنید و دنبال جملات محکوم کننده یا تهدید کننده بنگرید. به خودتان و کلمات مکرر دوران کودکی تان نگاه متفاوتی بیندازید.
🔺در سنن عرفانی کیمیاگری فرایندی بود که با آن ارتعاش فلزات پست تر را آن قدر بالا میبردند تا تبدیل به طلا شوند. تنها چیزی که لازم دارید خود کلمات و قدرت تخیلتان است و بعد کمی هم شفقت به عنوان کاتالیزور تبدیل کننده به آن بیفزایید و با پذیرش زخمی که در اثر کلمات گذشتگان به شما وارد آمده، متحولش کنید.
🔺اغلب اوقات چیزهایی که به عنوان ضعف شما نام برده میشود همان نقاط قوتی هستند که در تلاش های خلاق تان به کارتان می آیند.

جولیا کامرون
#دوره_جزیره_گنج
#دوره_از_جدایی_تا_تعالی

پیوست ها

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201106_234502_261.jpg

🔴من که خیانت نکردم،چرا خیانت میبینم؟

🔺گاهی تو در یک رابطه ای وارد میشی که اولش هیچ مورد مشکوکی هم نمیبینی، ممکنه هیچ وقت هم در زندگیت خیانت نکرده باشی ولی خیانت ببینی، چرا؟ ما اغلب متنفر هستیم از کاری که دیگران میکنند و چون اون کار رو دوست نداریم فکر میکنیم هرگز هم انجامش نمیدیم و اونها رو میبریم در بخش سایه و چون سایه ها در ناخودآگاه ما وجود دارند و ما بهشون آگاهی نداریم به شکلهای مختلفی در روابط ما خودشون رو نشون میدند، وقتی میخواییم خودمون رو بررسی کنیم و ببینیم که کی هستیم، معمولا اول میریم سراغ خودآگاهمون و همون بخشی که از خودمون میدونیم و فوری میری سراغ دستاورد هایی که بصورت خودآگاه بدست آوردیم در صورتیکه مسئله مهم زندگی ما اغلب از بخش ناخودآگاه ما ناشی میشه. بخشی که بهش تسلط نداریم، تعریف درستی ازش نداریم و نمیتونیم ببینیمش تا زمانیکه کارِ عمقی نکنیم.

#سوده_هروی
#دوره_عزت_نفس_تا_اعتماد_به_نفس
#دوره_جزیره_گنج
#دوره_از_جدایی_تا_تعالی

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
🔺الهی سفری دراز در پیش دارم،سفری که در آن تنها یارم و تنها حامیم تو هستی، در این سفر زندگی که همه باهم اما هریک سفرِ خودش را دارد،تو راهنمای من باش من به تنهایی خویش سفرمیکنم، تا بار دیگر از اقتدار تو نیرو بگیرم،و همچون ققنوسی از دل آتش های وجودم بیرون آیم.
🔺الهی در این سفر، تنها کوله بارم ایمانِ به توست، من به سمت سرنوشت میروم،بزرگ میشوم و میسازم؛ وقتی به پشت سرم نگاه میکنم چه راهها که نیامدم و چه تجربه هایی که رنگ غم و شادی نگرفت، چه اعتمادهایی که پوچ شد ولی اعتمادم به تو را بیشتر کرد؛ الهی من فهمیدم اگه همه دنیا کنارت باشن، باز هم انسان در عمق و درونش تنهاست، و این تنهایی گنجیست که تو هدیه اش دادی، همراه و هدایتگر من در این مسیر باش که تنها به تو رو میکنم و تنها از توویاری میجویم.
#سوده_هروی

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
🔴برای وفاداری و صداقت و احترامی که دوست داشتم همسرم به من بگذاره وارد چالش چهارماهه شدم و واقعا معجزه وار در زندگی من نتیجه داشت،شوهرم الان به من خیلی توجه میکنه خیلی بهم احترام میگذاره،خیلی منو دوست داره خیلی بهم توجه میکنه، وحشتناک پرخاش گر بود الان که من مواردی که شما گفتید و رعایت کردم اون خیلی آروم شده و باورم نمیشه هرچی و که من میخوام بی چون و چرا قبول میکنه

🔺دعواهای من و همسرم به شدت زیاد بود
🔺من در چالش ۴ ماهه شرکت کردم و شروع کردم و کار کردم در مورد احترامی که میخواستم داشته باشم در مورد عشق علاقه همسرم، صداقت و فاداریش که خیلی برام مهم بود نوشتم و شروع کردم برای خودم به انجام دادنشون و همیشه فکر میکردم که همه اینکارا رو دارم میکنم
🔺من همیشه فکر میکردم من خیلی به همسرم احترام میگذارم من خیلی صبور بودم و... الان که وارد چالش شدم با برنامه شما تازه میفهمم من اصلا توی این ۱۲ سال جور دیگه ای زندگی میکردم و توی این یک ماهه روال زندگیمو کلا تغییر دادم
🔺الان احساس میکنم توی زندگیم معجزه هایی شده، شوهرم الان به من خیلی توجه میکنه خیلی بهم احترام میگذاره،خیلی منو دوست داره خیلی بهم توجه میکنه، وحشتناک پرخاش گر بود الان که من مواردی که شما گفتید و رعایت کردم اونم خیلی آروم شده
🔺هرچیزی که من میگم بی چون و چرا بدون دعوا و بحث قبول میکنه و اگرم نکنه با آرامش من اون قبول میکنه. باورم نمیشه من هرچی میگم اون بی چون و چرا قبول میکنه بدون دعوا
🔺من در کارم هم پیشرفت چشمگیری داشتم، من اصلا فکر نمیکردم بتونم ارتقا شغلی بگیرم ولی با من تماس گرفتن از اداره یک هفته پیش و به من یک پست مدیریتی دادند که خودمم باورم نمیشد
🔺من اگه بخوام از دستاوردهام بگم باید ساعتها در موردش صحبت کنم

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
🔴گاهی باید جوری بری، که حتی به پشت سرت هم نگاه نکنی، چون هربار که پشت سرت نگاه میکنی از سرنوشتی که در آینده قراره برای تو رقم بخوره، غافل میشی و این یعنی متوقف شدن.
🔺اگه در حال جدایی هستی و یا جدا شدی بدون تو توی این جهان فقط خودت رو داری و نیرویی عظیم که حاکم بررسرنوشت توست، پس رابطه با خودت رو شروع کن. و بدون منتظر موندن و یا دوباره برگشتن به یک رابطه اشتباه فقط ظلم کردن به خودته، مسیرت و از اینجا رو به جلو ادامه بده و به مسیر اعتماد کن نمیدونی چه چیزهایی در مسیر تو خواهد آمد، اعتماد کن و رو به جلو حرکت کن.

#سوده_هروی
#دوره_از_جدایی_تا_تعالی

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201109_013034_397.jpg
🔺هرکسی اندازه فهم و درکش، از زندگی برخوردار میشه؛ اندازه ای که میتونه بزرگ بشه، این جهان بهش فرصت بزرگ شدن میده
پس تا میتونی فهمت رو درکت رو بیشتر کن،ظرفیتت رو زیاد تر کن، و ظرفیت یک انسان زیاد نمیشه مگر اینکه نسبت به زندگی خودش پذیرش پیدا کنه و رشد کنه؛ هرچقدر که تو رشد کنی جهان فضای بیشتری به تو میده.

#سوده_هروی
#دوره_جذابیت_درونی
#دوره_از_عزت_نفس_تا_اعتماد_بنفس
#دوره_جزیره_گنج

yasi

ناظم
ناظم
پسندها
2,088
IMG_20201109_013136_971.jpg
🔺چطور"من ارزشمند" میشود؟
🔺چرا همیشه ترس از دست دادن چیزهای خوب زندگیم را دارم؟
🔺چرا افرادی به زندگی من می ایند که مرا می آزارند؟
🔺چطور در خوش شانسی و بد شناسی خود دخیل هستیم؟
🔺اگر روابط شما کوتاه مدت شده و جذابیت ندارید
🔺اگر احساس مي كنيد كار و روابطتان طلسم شده پیش نمیرود..
🔺اگر احساس فقدان ارزشمندي و اعتماد بنفس دارید
🔺اگر جدایی را تجربه کرده اید و احساس میکنید دیگر نمیتوانید عشقی به ان عظمت را تجربه کنید
🔺اگر احساس میکنید شما همیشه آن فردی بودید که برای ترک شدن، انتخاب شده
🔴این پکیج کامل کمکتان میکند تا گام به گام‌ سفر التیام‌ و شفای زخم های درونیتان را پیش بروید اقتدار درونی و عزت نفس خود را احیا کنید، قفل ها و گره های روانی خود را که ارتباطات و وضعیت مالی شما را قفل کرده پیدا کنید و فصل جدیدی از زندگی را آغاز کنید

جهت تهیه پکیج 👇

😊پشتیبان تلگرام👇
@centerrhealthy

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا