• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

تست هوش تاریخ تولد برادران دوقلو(با دو روز تفاوت سنی)

ali4545

عضو

یک روز رامش، جشن روز تولدش را می گیرد. دو روز بعد برادر دوقولوی کوچک ترش، رامتین، تولدش را جشن می گیرد. به نظر شما چطور چنین چیزی ممکن است؟

ali4545

عضو
نه پسر دایی اونا دقیقا توی روز تولدشون جشن هاشون رو برگزار کردند[تایید][تایید]

ali4545

عضو
[تذکر]راهنمایی[/تذکر]
سعی کنید با سال های کبیسه حلش کنید

saleh

عضو
سالها قبل درست در زمانی که دوقلوها در حال بدنیا آمدن بودند، مادر آنها در حال سفر با کشتی بوده. رامتین (قل بزرگتر) در اولین دقایق روز یکم فروردین بدنیا می آید و بلافاصله پس از آن کشتی حامل آنها که از شرق به غرب در حال حرکت بوده وارد نصف النهار دیگری می شود که در آن زمان هنوز در دقایق آخر روز 29 اسفند بسر میبرده. در آن هنگام رامش بدنیا می آید که متولد 29 اسفند می شود. پس تا ایجا این دو قلو ها یک روز با هم فاصله دارند.
هر سال تولد رامتین یک روز بعد از رامش است اما در یکسال کبیسه تولد رامتین (قل بزرگتر) دو روز بعد از رامش (قل کوچکتر) است.
[گل قرمز][تایید]

saleh

عضو
آره
دقیقا کپیش کردم
ببخشید مانع فکر کردن بچه ها شدم[گل قرمز]

Adel20

عضو

یک روز رامش، جشن روز تولدش را می گیرد. دو روز بعد برادر دوقولوی کوچک ترش، رامتین، تولدش را جشن می گیرد. به نظر شما چطور چنین چیزی ممکن است؟

ببخشید من فقط میتونم به نقاشی کشیده شده نگاه کنم چقدر خوب کشیده یارو[هندوانه][تایید]

ghasedak

عضو
ای بابا من از بس باهوشم نمی گیرم شما چی میگین[خنده 3] بیخیال بذارین هندونمون رو بخوریم [هندوانه]اما عکسشون قشنگه [زبان]

بالا