• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

مزداهای اسپرت شده در نمایشگاه توکیو

ANGELO

عضو
مزدا در ابتدای سال 2015 و در نمایشگاه خودروی توکیو روی نمایش مدلهای مختلف اسپرت خود برنامهریزی کرده است. بدین ترتیب در زمانی که تقریباً خبر تازه ای برای این شرکت وجود ندارد و تمام مدلهای جدیدان پیش از این در نمایشگاههای دیگر، رونمایی شدهاند، میتواند توجهات را به سوی خود جلب نماید.


Mazda MX-5


برای شروع، مزدا MX-5 میاتای جدید با یک نسخه مسابقه ای معرفی میشود. این خودرو یک رودستر سرگرمکننده و جذاب است که میتوان در دو حالت مسابقه ای و عادی با آن رانندگی کرد.

Mazda CX-3


مزدا CX-3 نیز به عنوان یک مینی کراس اوور جذاب، میتوانید یکی از جالبترین خودروهای نمایشگاه باشد. این خودرو در نمایشگاه لسآنجلس رونمایی شده و در توکیو با پکیجی شامل کیت بدنه اسپرت، رینگهای آلیاژی و کاهش ارتفاع جلوه ای هیجانانگیزتر مییابد.

Mazda Demio


مزدا 2 سوپر مینی هم که در ژاپن با نام دمیو (Demio) به فروش میرسد با یک نسخه کانسپت مسابقهای با ویژگیهایی مشابه با مدل اسپرت CX-3 رونمایی میگردد.

Mazda Axela

Mazda Axela


مزدا 3 هاچ بک با نام ژاپنی Axela و نمونه سدان صندوقدار آن با رنگ قرمز و خطوط گرافیکی خاکستری روی بدنه و کیت آئرودینامیکی شامل اسپویلر ظریف مشکی رنگ عقب و دیفیوزر، جذابتر به نظر خواهد رسید.
Mazda Atenza


مزدا 6 جدید یا Atenza و همچنین کراس اوور CX-5 نیز تغییراتی شامل چرخهای آلیاژی مشکی رنگ و دیفیوزر و اسپویلر لبهای عقب را شامل میگردند.
Mazda CX-5


هنوز از تغییرات فنی و تیونینگ پیشرانه این مدلها حرفی به میان نیامده است. رونمایی و نمایش رسمی این خودروها از 9 تا 11 ژانویه 2015 خواهد بود.
pedal.ir
 
بالا