• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

فراری 795 اسبی برلینتا

ANGELO

عضو
متخصصان PP-Performance این بار به سراغ F12 برلینتا رفتهاند تا این اسب زیبا را به تاختوتاز وادارند. این مجموعه تقویتی میتواند خوراک خوبی برای دوپینگ این اسب سفید رؤیایی باشد.


Ferrari F12 Berlinetta by PP-Performance


دریافت قدرت بیشتر از موتور 12 سیلندر v شکل با حجم 6.2 لیتر و تنفس طبیعی این خودرو بدون کمک توربوشارژر یا سوپر شارژر کار دشواری میباشد. معدود افرادی از خریداران این خودرو نیز به چیزی بیش از 740 اسب بخار و 690 نیوتن متر مدل استاندارد این خودرو فکر میکنند. اما برای تعداد اندکی که به فکر توان بالاتری هستند، PP-Performance یک پیشنهاد سبک را آماده کرده که شامل فیلتر هوای مسابقه ای BMC و تغییر و بهینهسازی سیستم اگزوز خودرو میباشد.
Ferrari F12 Berlinetta by PP-Performance

Ferrari F12 Berlinetta by PP-Performance

Ferrari F12 Berlinetta by PP-Performance


نتیجه این تغییرات، افزایش قدرت خروجی به 795 اسب بخار و گشتاور به 730 نیوتن متر میباشد. بدین ترتیب شتاب صفر تا صد با 0.2 ثانیه کاهش به 2.9 ثانیه رسیده است. شتاب صفر تا 200 نیز تنها به 8 ثانیه زمان نیاز دارد که نیم ثانیه بهتر شده است. با این وجود سرعت نهایی این خودرو همچنان از 340 کیلومتر بر ساعت تجاوز نمیکند.
با وجودی که به نظر این کیت و تغییرات، کمخرج میرسند اما 14999 یورو هزینه روی دست صاحب خودرو خواهند گذاشت. هزینه ای که برای صاحب چنین خودرویی چندان هم ملموس نخواهد بود.

pedal.ir
 
بالا