• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

»» کارلکس و تم آبی الکتریکی برای پورشه 911

ANGELO

عضو
کارلکس دیزاین با طراحی داخلی ویژه گرانقیمت برای خودروهای مختلف، مشهور شده است. این بار این شرکت به سراغ پورشه 911 رفته و دستی به سر و روی آن کشیده است.
Porsche 911 by Carlex Design


در نظر اول، چرخهای آلیاژی با پنج پره دوتایی و کیت آئرودینامیکی بدنه جلب توجه میکنند. این کیت، دو سال پیش توسط Caractere Exclusive در نمایشگاه SEMA در لاس وگاس به نمایش گذاشته شده بود.
Porsche 911 by Carlex Design


اما همانطور که از کارلکس انتظار دارید، عمده تغییرات به داخل کابین معطوف گردیدهاند. در مورد این خودرو از تمی مشابه با رنگ بدنه خودرو یعنی آبی الکتریکی استفاده شده و بسیاری از قسمتهای کابین را در بر گرفته است. البته رنگ مشکی به عنوان رنگ غالب همچنان نقش اصلی را دارد. صندلیهای سطلی شکل مسابقهای با دوخت و بافت خاص با روکش چرم و ساختار فیبرکربنی کاملاً راننده و سرنشینان را در حرکات پرشتاب جانبی دربر میگیرند.
Porsche 911 by Carlex Design


کنتراست ایجاد شده در داخل کابین، خوشبختانه به گونه ایست که فضایی اسپرت و مدرن را ایجاد کرده و خبری از چرم قهوه ای و پوست تمساح و چوب در آن نیست.
Porsche 911 by Carlex Design

Porsche 911 by Carlex Design

Porsche 911 by Carlex Design


بدیهی است که هر مدل 911 میتواند چنین پکیجی را از سوی کارلکس دریافت نماید. اما هنوز اطلاعاتی از هزینه و قیمت آن منتشر نشدهاند.


pedal.ir
 
بالا