• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

»» نسخه برابوس برای مرسدس کلاس c جدید

ANGELO

عضو
دستپخت ویژه برابوس با کد W205 با جمعی از ویژگیهای آئرودینامیکی و عملکردی برای نسل جدید مرسدسبنز کلاس C سدان مهیا شده است. اولین نکته در میان تغییرات انجام شده، یک کیت طراحی است که در آن امکاناتی شامل جلوپنجره مخصوص برابوس، پوشش اسپویلر جلو، طرح مکش هوا برای سپر جلو، پنلهای راکر با چراغهای یکپارچه LED به صورت آپشن، یک دیفیوزر عقب و یک اسپویلر جداگانه وجود دارند.


Brabus Mercedes C-Class W205


میتوان ترکیب مختلفی از تایرها شامل کانتیننتال، پیرلی و یوکاهاما 225/35 ZR 20 در جلو و 255/30 ZR 20 در عقب و چرخها با ابعاد متفاوت ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اینچی را انتخاب کرد. همچنین یک سیستم اگزوز اسپرت با چهار لوله خروجی و یک کیت کاهش ارتفاع با همکاری شرکت «بیلستین» از دیگر پیشنهادهای تیونینگ برابوس هستند.

Brabus Mercedes C-Class W205


در حال حاضر، دو تیونینگ پیشرانه برای خودرو در نظر گرفته شده است. اولین آنها، کیت B20.2 برای مدل C200 با موتور بنزینی است که قدرت موتور را به میزان ۴۰ اسببخار و گشتاور آن را نیز به مقدار ۳۰ نیوتنمتر افزایش میدهد. در نتیجه، کلاس C قدرتی برابر ۲۲۲ اسببخار و گشتاوری برابر ۳۳۰ نیوتنمتر خواهد داشت و میتواند در مدت ۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. این خودرو همچنین دارای سرعت نهایی ۲۴۲ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
پکیج دیگر، D3 نام دارد که برای مدلهای C220 بلوتک دیزل عرضه میشود. در این پکیج قدرت موتور با افزایش ۴۸ اسببخاری به ۲۱۷ اسببخار و گشتاور آن با افزایش ۵۰ نیوتنمتر به ۴۵۰ نیوتن متر میرسد. در نتیجه، خودرو میتواند در مدت 7.1 ثانیه تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد و حداکثر سرعتی برابر ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.
بهینهسازیهای طراحی داخلی نیز شامل چرم سفارشی و پوشش آلکانترا در کنار ابزارهای مختلفی مانند پدالهای آلومینیومی منحصربهفرد هستند.


pedal.ir
 
بالا