• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

5 مدال بوکس تورنمنت چين به ايران رسيد

Combecom

مدیریت کل سایت
تیم مدیریت
[HR][/HR]


[h=1]5 مدال بوکس تورنمنت چين به ايران رسيد[/h]
[h=2] تورنمنت بينالمللي چين در حالي امروز(جمعه) به پايان رسيد که تيم ملي ايران با کسب يک مدال طلا، دو نقره و دو برنز به کار خود پايان داد.[/h]


تورنمنت بينالمللي چين در حالي از روز دوشنبه هفته گذشته آغاز شده است که امروز شنبه فروتن گل آرا نماينده وزن 60 کيلوگرم کشورمان با شکست نماينده قزاقستان به مدال طلاي مسابقات دست يافت. فروتن گل آرا با شکست حريف چيني خود به فينال مسابقات راه يافته بود.

اما در ادامه مسابقات سجاد محرابي نماينده وزن 75 کيلوگرم امروز شنبه با شکست نماينده کوبا به مدال نقره مسابقات دست يافت. محرابي براي رسيدن به مدال نقره نماينده مغولستان را شکست داده بود.

اين رقابتها در حالي امروز به پايان رسيد که عبدالمجيد سپهوندي در وزن 91+ کيلوگرم براي رسيدن به مدال نقره نماينده کشور چين را شکست داد و امروز قرار بود به مصاف نماينده چين برود اما با توجه به مصدوميتي که از ناحيه ابرو داشت با تصميم هيات ژوري وارد رينگ نشد و مدال طلا به حريف او رسيد و سرانجام مدال نقره نيز به سپهوندي رسيد.

علي مظاهري کاپيتان تيم ملي ايران روز (پنج شنبه) در وزن 91 کيلوگرم وارد رينگ شد و مقابل نماينده روسيه شکست خورد و از دور رقابتها حذف شد.

امين قاسميپور نماينده وزن 69 کيلوگرم نيز روز گذشته (پنجشنبه) با شکست نماينده اوکراين به دور بعدي راه يافت و مدال برنز او قطعي شد. قاسميپور روز جمعه مقابل حريف مغولستان شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

در ادامه اين مسابقات روز گذشته (جمعه) احسان روزبهاني نماينده وزن 81 کيلوگرم به مصاف نماينده کره جنوبي رفت و با شکست مقابل حريف خود به مدال برنز رسيد.

اما در وزن 64 کيلوگرم دانا اسماعيل زاده در نخستين ديدار خود مقابل نماينده اوکراين شکست خورد و از دور رقابتها حذف شد.ورزش 3
 
بالا