کام به کام جامع ترین شبکه نیازمندی ها و تبلیغات

سرویس میزبانی سایت ساز فقط برای سایت هایی که با سایت ساز کام به کام ایجاد شده اند می باشد

الف تعرفه ها میزبانی سایت ساز

هاست ابتدایی

20 هزار تومان
 • فضا 500MB
 • پهنای باند نامحدود
 • پهنای باند اختصاصی 5GB
 • موقعیت سرور ایران
 • کنترل پنل دایرکت ادمین

هاست معمولی

40 هزار تومان
 • فضا 1GB
 • پهنای باند نامحدود
 • پهنای باند اختصاصی 10GB
 • موقعیت سرور ایران
 • کنترل پنل دایرکت ادمین

هاست حرفه ای

60 هزار تومان
 • فضا 2GB
 • پهنای باند نامحدود
 • پهنای باند اختصاصی 20GB
 • موقعیت سرور ایران
 • کنترل پنل دایرکت ادمین

هاست پر بازدید

80 هزار تومان
 • فضا 4GB
 • پهنای باند نامحدود
 • پهنای باند اختصاصی 40GB
 • موقعیت سرور ایران
 • کنترل پنل دایرکت ادمین

بمشخصات هاست

دی ان اس ها :

ns1.combecom.com ns2.combecom.com

پارس آنلاین - تهران

جخرید یا تمدید هاست یا دامنه

ابتدا از طریق پرداخت هزینه را واریز نمایید، سپس از طریق تیکت (بخش میزبانی) این واریز را اعلام نمایید.

دقوانین هاست

 1. Port ScanPhishingScam– تلاش برای نفوذ غیر مجاز: در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
 2. ارسال انبوه ایمیل (Spam): سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
 3. فعالیت در زمینه هک ، کرک و امنیت: کلیه فعالیت ها در زمینه آموزش هک ، کرک ، امنیت و موارد خرابکارانه ، بر روی سرورها و میزبانی وب کام به کام قدغن می باشد و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
 4. فلیتر شدن : در صورت فیلتر شدن سایت مشتریان به هر دلیلی دسترسی مشتری بدون هماهنگی مسدود شده و شرکت در خصوص نگهداری فایل ها و اطلاعات سرویس مشتری هیچ تضمینی نخواهد داشت.
 5. سایت های ضد اخلاقی – دینی و سیاسی : سایت کام به کام از کلیه سایت های ضد اخلاقی یا مخالف ادیان الهی و همچنین سایت هایی که فعالیت سیاسی دارند ، پشتیبانی نکرده و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
 6. سایت های موزیک و فیلم : به دلیل سیاست های خاص وزارت ارشاد اسلامی به هیچ عنوان از سایت هایی که به هر نحو (تخصصی و غیر تخصصی) در زمینه های فیلم و موزیک فعالیت می کنند میزبانی نخواهند شد و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
 7. استفاده بیش از حد از منابع: کلیه مشتریان موظف هستند از منابع سرور متناسب با محدودیت های سرویس خود استفاده نمایند . در صورتی که به هر دلیل استفاده مشتری از منابع سرور بیش از حد معین سرویس او باشد ، سرویس مشتری مسدود خواهد شد و ملاک تشخیص استفاده بیش از حد ، سیستم های مانیتورینگ و تکنسین های فنی سایت کام به کام خواهد بود.
 8. میزبانی سایت های تحلیلی و خبری و وب سرویس ها : میزبانی سایت های تحلیلی و خبری و وب سرویس ها بر روی هاست های اشتراکی معمولی غیر مجاز است و تنها بر روی هاست های حرفه و سرورهای مجازی و اختصاصی قابل میزبانی می باشند.
 9. برای مشتریان سرویس میزبانی وب حد مجاز استفاده از پردازش گر 10 درصد و از رم 100 مگابایت در بازه زمانی یک دقیقه می باشد و مشتریان سرورهای مجازی و اختصاصی طبق موارد مندرج در اطلاعات سرویس ها مجاز به استفاده از منابع می باشند.
 10. تمدید هاست باید قبل از تاریخ انقضا انجام شود و در صورت عدم تمدید سایت ساسپند می شود.
 11. در صورتیکه هاست با تاخیر تمدید شود هزینه روز هایی که سایت ساسپند هست نیز باید پرداخت شود.
 12. اطلاعات سایت های تمدید نشده حداکثر یک ماه نگهداری می شود و بعد از آن حذف شود.
 13. از سایت ها خودکار بک آپ گرفته می شود اما مسئولیت پشتیبان گیری به عهده کاربر می باشد.(حالت دوم)
 14. در صورت تاخیر بیش از 2 مرتبه در تمدید ماهانه امکان پرداخت ماهانه از کاربر لغو خواهد شد وکاربر باید سالانه پرداخت را انجام دهد.
 15. سایت با مصرف منابع بالا در مرحله اول باید از هاست پرمصرف و سپس سرور مجازی استفاده نمایند.
 16. هاست پرمصرف حد فاصل هاست اشتراکی و سرور مجازی است و هزینه آن نسبت به هاست اشتراکی دوبرابر است.
 17. معمولا افراد آنلاین بالا یا استفاده سایت های افزایش بازدید غیر عادی از عوامل مهم مصرف بالای منابع می باشد.
 18. تبلیغ در سایت افزایش بازدید و الکسا مانند websyndic و p30rank بدون هماهنگی با پشتیبانی و روش غیر اصولی اکیدا ممنوع است.
 19. تبلیغ در سایت افزایش بازدید با تبلیغ معمول در سایت های پربازدید متفاوت است و نیازی به هماهنگی ندارد.
 20. در صورتیکه به دلیل عدم رعایت قوانین هاست سرور قطع شود هاست مورد نظر با جریمه نقدی روبه رو می شود.
 21. پهنای باند ماهانه می باشد و مصرف ماه قبل در شروع هر ماه میلادی صفر می شود.
 22. ارسال هر گونه ایمیل گروهی (اسپم) ممنوع است و در صورت مشاهده سایت ساسپند می شود.
 23. حداکثر تعداد مجاز ارسال ایمیل در هر ساعت 50 هر روز 200 ایمیل می باشد.
 24. امکان تغییر فضا یا پهنای باند تنها با انتخاب پلن دیگر میسر است.
 25. ارتقا به پلن بالاتر با پرداخت مابه تفاوت در هر لحظه امکان پذیر است.
 26. کاهش پلن تا زمان تمدید امکان پذیر نیست.

پفعال سازی و تحویل سرویس

 1. کلیه مشتریان موظف می باشند برای ثبت نام در سایت ، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های مشتری در حالت تعلیق قرار می گیرد و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد لذا تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر، سرویس های مشتری از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.
 2. کلیه تغییر اطلاعات مشتری در سیستم مانند تغییر ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، آدرس و کد پستی و… صرفا با ارائه اسکن کارت ملی معتبر از طرف مشتری اعمال خواهد شد.
 3. برای تغییر ایمیل حساب های کاربری که سرویس دائمی (Life time) دارند و یا انتقال سرویس های دائمی (Life time) به حساب کاربری مشترک دیگر ،اسکن کارت ملی و هزینه ای معادل 25 درصد هزینه کل سرویس دریافت خواهد شد.
 4. هزینه کلیه سرویس هایی که به قیمت دلار مرتبط می باشند (مانند لایسنس ها، دامنه های بین المللی ، سرورهای خارج از کشور و…) به نرخ دلار روز محاسبه و صورت حساب مشتریان با توجه به این نرخ بروزرسانی خواهد شد.
 5.  کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به عقب بیافتد.
 6. کلیه درخواست های ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی به ثبت کننده های ملی یا بین المللی ارسال خواهد شد ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری ثبت و تحویل دامنه به تعویق بیافتد.
 7. فعال سازی دامنه های IR مستلزم تایید شدن نام دامنه توسط فیزیک نظری ایران (Nic.ir) می باشد لذا درصورت درخواست مدارک (اسکن کارت ملی، روزنامه رسمی و…) ، تعهد نامه و… برای ثبت دامنه از طرف فیزیک نظری ایران ، مشتری موظف به ارسال مدارک به info@nic.ir می باشد و از آن جایی که این کار توسط نیروی انسانی صورت می گیرد کلیه دیرکردها در ثبت دامنه های ملی متوجه فیزیک نظری ایران خواهد بود و سایت کام به کام به هیچ وجه پاسخ گو این گونه مشکلات نخواهد بود.
 8. سایت کام به کام صرفا واسطه ثبت ، تمدید و انتقال دامین های مشتری در شرکت های خارجی و داخلی است و هرگونه عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی یا ثبت کننده دامنه ملی نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل ، مسئولیتی را متوجه سایت نخواهد کرد.
 9. اگر خریدار در حین سفارش دامنه ای باشد و ثبت کنندگان بین المللی یا ثبت کننده  دامنه ملی ، آن دامنه را به هر دلیلی ثبت نکند و یا در حین تکمیل مراحل ثبت ، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت شود و یا مراحل انتقال دامنه به پنل سایت کام به کام به هر دلیل کامل نگردد ، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزینه سفارش آن دامنه به عنوان اعتبار به حساب خریدار در پورتال کاربران و یا پنل ثبت دامنه نمایندگان می باشد و هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.
 10. خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه تحقیق لازم را به عمل آورده باشد وسایت کام به کام در صورت ادعای حق از طرف شخص ثالث مورد تائید سایت کام به کام و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی ، دامنه مورد نظر را مسدود و به حکم مراجع قضایی و یا قوانین بین المللی برای تعیین تکلیف دامنه عمل می نماید. همچنین مشتری با پذیرش شرایط استفاده سایت کام به کام ، شرایط استفاده tld های دامنه های بین المللی و همچنین شرایط استفاده دامنه های ملی به آدرس : NIC  را پذیرفته است. سایت کام به کام صرفا واسطه ثبت ، تمدید و انتقال دامین های مشتری در شرکت های خارجی و داخلی است و هرگونه عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی یا ثبت کننده دامنه ملی نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل ، مسئولیتی را متوجه شرکت نخواهد کرد.
 11. در صورتی که مشتری برای دامنه های بین المللی خود درخواست پنل مستقیم، کد انتقال یا انتقال دامنه به پنل دیگر داشته باشد هزینه ای معادل 5 درصد قیمت ثبت یک ساله دامنه دریافت خواهد شد.
 12. در صورتی که برای هر یک از سرویس های مشتریان تخلفی گزارش شود ، مشتری می پذیرد که سایت کام به کام مجاز می باشد تا با ورود به سرویس مشتری اطلاعات و فایل های غیرمجاز را پاک سازی کند.
 13. در صورت عدم فعال سازی سرویس (اعم از هاست میزبانی، دامنه و …) در مدت زمان تعیین شده ، مشتری موظف می باشد با ارسال تیکت به واحد فروش ، تاخیر در تحویل سرویس را گزارش دهد.
 14. خرید آی پی اختصاصی در سرویس های هاست (مربوط به سرور مجازی یا اختصاصی نیست) فقط به صورت سالانه امکانپذیر میباشد و امکان ارائه در سیکل های کمتر از 12 ماه وجود ندارد .
 15. دامنه ملی رایگان  تنها برای سرویس های سالانه میباشد و در خریدهایی با سیکل پرداخت کمتر از 12 ماه ارائه نمیشود .
 16. هرگونه انتقال هاست ها از یک کاربر به کاربر دیگر در ناحیه کاربری کام به کام با دریافت هزینه 15 هزار تومان انجام میشود . 
 17. هر گونه انتقال دامنه از یک کاربر به کاربر دیگر در پنل کاربری کام به کام یا نمایندگی ثبت دامنه ملی (سیستم نیک) با دریافت هزینه 20 هزار تومان انجام میشود . 

تپشتیبان گیری اطلاعات

 1. سایت کام به کام فقط و فقط در حالت فروش اول سایت ساز بر روی کلیه سرویس های میزبانی وب به صورت هفتگی و ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می کند و این نسخه ها بر روی سرورهای پشتیبان شرکت نگهداری می کند.
 2. سایت کام به کام در حالت فروش 2 سایت ساز هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بک آپ های تهیه شده از سایت های مشتریان ندارد.
 3. سایت کام به کام هزینه ری استور کردن بک آپ های شرکت یا در اختیار قرار دادن برای انتقال ، معادل 250 هزار ریال می باشد.

ثکنسل شدن سرویس توسط مشتری

 1. کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از سایت کام به کام نسبت به انطابق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده توسط شرکت اطمینان حاصل کنند.در صورتی که به دلیل عدم ارسال سئوالات پیش از خرید توسط خریدار ، سرویس ارائه شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود.
 2. کلیه سرویس های سایت کام به کام در صورتی که دارای مشکل فنی باشند (ملاک تشخیص نقص فنی کارشناسان سایت کام به کام می باشد) ، مشتری می تواند حداکثر طی 48 ساعت برای عودت کل وجه پرداختی خود اقدام کند که در این صورت هزینه های غیرقابل برگشت مثل IP ، دامین ، لایسنس و … از کل مبلغ دریافتی کسر شده و مابقی برگشت داده می شود به عبارت دیگر هزینه ای که فقط مربوط به سرویس شما می باشد ، برگشت داده خواهد شد.
 3. مشتری موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرویس های شرکت منتقل کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری فایل ها و اطلاعات مشتری وجود نخواهد داشت.
 4. در صورتی که مشتری قصد کنسل کردن سرویس خود را دارد بایستی ۷ روز قبل از پایان قرار داد و یا زمان تمدید سرویس خود ، این موضوع را به واحد مالی اطلاع دهد در غیر این صورت موظف به پرداخت هزینه دوره بعد خواهد بود و در غیر این صورت سایت کام به کام طبق قوانین جرایم اینترنتی با مشتری متخلف برخورد خواهد کرد.
 5. در صورتی که مشتری پس از کنسل کردن سرویس و تمام شدن مدت زمان سرویس بخواهد به سرویس خود دسترسی داشته باشد – در صورتی که سرویس او حذف نشده باشد – به ازای هر روز دسترسی ملزم به پرداخت مبلغ 100 هزار ریال می باشد.